, İnşaat
TR | EN
Ask Mühendislik
FAALİYET ALANLARIMIZ / İnşaat
İnşaat
İnşaat

ASK mühendislik olarak inşaat çalışmalarımız devam etmektedir. Bölgemizdeki birçok yapının inşaatını gerçekleştirirken tüm mühendislik faaliyetlerini sunmaya da devam ediyoruz. Firma olarak malzemelerin temini ve devamında gerçekleşecek inşaata kadar kaliteli bir bakış açısı ve anahtar teslimi projeler sunuyoruz. Başarılı referanslarımız sayesinde birçok okul ve 60 dairelik inşaat faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Kayseri bölgesinde kat ve okul inşaatlarının yanı sıra başarılı mühendislik çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. Faaliyet alanlarımız arasında bulunan projelendirme ve taahhüt uygulamaları da sektördeki öncü firmamız tarafından sürdürülmektedir. Yeteri teknik birikime sahip olan firmamız, yaşama duyarlı ve sürekli yenilikçi bir bakış açısıyla geliştirdiğimiz projelerle memnuniyet yaratmaktadır. Bu yüzden anahtar teslimi inşaat hizmetleri konusunda bizi tercih ederek yüksek memnuniyet duyabilirsiniz.
 
Firmamızın tüm bina inşaat yapılarında, üstün kalite ve hizmet prensibiyle hareket ettiğini unutmayın. Bu konuda birçok referansımız bulunmakta ve çalışmalarımız devam etmektedir. Sosyal ve Ticari yapılar, konutlar, sanayi yapıları ve turistik yapılarda firmamızı tercih ederek hizmet alabilirsiniz. Ayrıca inşaat sektörünün farklı alanlarında, uzun süreli deneyim ve uzmanlığımızı sizlere sunarken yeni projelerin destekçisi olmaya devam ediyoruz. Bu anlamda yüksek müşteri memnuniyetinizi sağlayarak kaliteli ve güven içerisinde projelerinizi teslim ediyoruz. Genç ve dinamik hizmetlerimiz arasında bulunan inşaat sektörü hizmetleri, yaşam alanlarınızın çok daha güzel olması amacıyla sürdürülmektedir. İnşaat hizmetleri verilirken birçok faktör hakkında bilgilere sahip olmanız gerekiyor. Günümüzde binaların taşıyıcı sistemlerinin oluşturan bazı yapı malzemeleri bulunmaktadır. Bu malzemeler bina açısından çok önemlidir ve kaliteli bir üretim gerçekleştirilerek hazırlanmaktadır. Firmamız, uzun yılların verdiği deneyim sayesinde bu süreçleri başarılı bir şekilde değerlendirmekte ve bina teslimatı gerçekleştirmektedir.
 
İnşaat hizmetleri verilirken tüm taahhüt işleri, kaba yapı işleri, ince yapı ve müteahhitlik hizmetlerinin yanı sıra danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Yapılacak inşaat türüne göre değişen bu hizmetler tamamen kullanıcıya aittir. Kompozit inşaat hizmetleri, panel, prefabrik ve beton inşaat hizmeti olarak sunulan bu hizmetlerin hangi amaçlarla verildiğini unutmamanız gerekiyor. Kompozit inşaat hizmeti, kompozit malzemelerin kullanılarak yapıldığı inşaat türüdür. Bu çalışmada oldukça kaliteli ve dayanıklı ürünler kullanıldığı için tercih edilmektedir.

Panel inşaat hizmetlerinde beton kullanılmaz ve polimer malzemeler tercih edilir. Kompozit yapıların birçok çeşidinde panel yapı tercih edilir. Az da olsa alüminyum levhaların tercih edildiği bu uygulamanın maliyeti düşüktür ve günümüzde sıklıkla tercih edilir. Prefabrik inşaat hizmetleri ise bildiğiniz üzere oldukça ucuz maliyetlidir ve depreme dayanıklıdır. Daha çok şantiyelerde tercih edilir ve yeni ev projesi olarak sunulmaktadır. Günümüzde bu evlere birçok örnek gösterilebilir. Beton inşaat hizmetleri de oldukça sert ve dayanıklı bir yapılardır. Daha çok inşaat direklerinde ve inşaat temellerinde kullanılır. Birçok inşaat firmasının tercih ettiği malzemelerden biridir ve tüm yapılarda tercih edilmektedir.
 
Firmamız tarafından sunulan profesyonel inşaat hizmetlerinden yararlanmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Bu anlamda web sitemize giriş yaparak ‘teklif formu’ doldurmanızı öneriyoruz. Ya da bizi telefonla arayarak inşaat projelerimiz hakkında detaylı bilgiler talep edebilirsiniz. Uzun yılların verdiği deneyim sayesinde birçok faaliyet alanıyla çalışmalarımıza devam ederken tamamen müşterilerimizin taleplerine göre hareket ediyoruz. Kurumsal anlamda 20 yıllık tecrübemiz, binlerce müşterimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını ve bizi tercih etmesini sağlamıştır. Ayrıca Kayseri bölgesindeki güçlü referanslarımız sayesinde her geçen gün müşteri kapasitemizi artırıyor ve inşaatın yanı sıra mühendislik ve projelendirme faaliyetlerinizi de üstleniyoruz. Bu anlamda birçok projemizi web sitemizden inceleyerek hemen iletişime geçebilir ve bütçenize uygun hizmetler alabilirsiniz. 

 • +
   İNŞAATLARIMIZDAN BAZILARI
  MUSTAFA YAZAR İLKÖĞRETİM OKULU İNŞAATI ve UYGULAMASIKAYSERİ
  AMBAR İLKÖĞRETİM OKULU İNŞAATI ve UYGULAMASIKAYSERİ
  İMAMHATİP LİSESİ İLAVE KAT İNŞAATI ve UYGULAMASIKAYSERİ
  S.S. SES KONUT YAPI KOOP.60 DAİRE İNŞAATI ve UYGULAMASIKAYSERİ
  S.S.TAHA KONUT YAPI KOOP. 32 DAİRE İNŞAATI ve UYGULAMASIKAYSERİ
  BARIŞ MANÇO 36 DAİREİNŞAATI ve UYGULAMASIKAYSERİ
Adres
İçerenkoy Mah. Çayır Cad. Nehir Plaza No:9/16 Ataşehir/İstanbul
Telefon
Linkedin
Facebook
Twitter
Google Plus
ASK Mühendislik İnşaat Elektrik © 1997- 2017 Her hakkı saklıdır.