, Mühendislik
TR | EN
Ask Mühendislik
FAALİYET ALANLARIMIZ / Mühendislik
Mühendislik
Mühendislik

İnşaat ve enerji sistemleri başta olmak üzere firma olarak en iyi mühendislik hizmetlerini size özel projelerle sunmaya devam ediyoruz. Daima yenilikçi ve genç kadrosuyla birlikte sorunsuz olarak çalışıyor ve projelerinizi doğru bir şekilde sunmanın avantajlarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Çünkü projelerin yerine uygun çizilmesinin yanı sıra doğru olarak aktarılması çok önemlidir. Bu durum aynı zamanda yapım aşamasındaki ihtiyaçların karşılanmasını ve oluşabilecek sorunların önüne geçilmesini sağlar. Sizlere sunduğumuz doğru projeler, başarılı bir fizibilite çalışmasını da beraberinde getirecektir. Bu sayede daha az ücret ve kısa zamanda yatırımlarınız tamamlanmış olur. 

Alanında başarılı olan mühendislerle birlikte çok özenli çalışmalar sunuyor ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Birçok firma ile sürekli iş birliği içerisinde olduğumuz için çalışmalarımızı sürdürürken yaşanabilecek en ufak sorunları önlemenin gayreti içerisindeyiz. Ayrıca müşterilerimizin taleplerine en uygun çözümleri üretmek için yoğun çalışma hayatımıza devam ediyoruz. Firmamızın mühendislik bölümünde anahtar teslimi tesisler, enerji nakil hatlarının yapılması, nakil hattı projelerinin çizimi ve danışmanlık hizmetleri yer almaktadır.
 
Projelerin başlangıç aşamasından bitimine kadar olan süreci hatasız uygulamalar ile kontrol altına alan mühendislerimiz, kendi alanların uzman ve yenilikleri takip eden bir yapıdadır. Günün her saati hizmet vermekte ve oldukça pratik organizasyon yapıları ile çalışmalarını sürdürmektedir. Firma olarak anahtar teslimi tesisler üretirken, kusursuz bir şekilde projelerinizin sistem entegrasyonunu sağlıyoruz. Bu sayede tesislerin yüksek verimlilikle çalışacağını da garanti ediyoruz. Ayrıca yatırımcıların hedef kapasitesine uygun olarak makine yerleşimi ve uygun bina tasarımları da yapılmaktadır. Tamamen müşterilerimizin taleplerine göre hareket ediyor ve iş akışı sistemini yakından takip ediyoruz. Mühendislik hizmetlerinde anahtar teslim projeleri çok önemlidir. Fabrika montajı, alanında uzman ekiplerimiz tarafından maksimum verim sunacak şekilde tasarlanmaktadır. Elektrik ve mekanik montaj tasarımında dikkat edilmesi gerek tüm durumlarla birlikte tesis sisteminin çalışma prensibini hızlı bir şekilde sağlayarak montaj işleminin tamamlanmasını sağlıyoruz. 

Son zamanlardan yaşanan teknolojik gelişmeler ve aşırı nüfus artışı, elektrik enerjisinin üzerinde talep oluşturmaktadır. Mühendislik alanında faaliyet gösterirken bu ihtiyacın karşılanabilmesi için yeni üretim tesislerinin kurulması gerekmektedir. Bu anlamda enerji nakil hattı projelerinde bizi tercih edebilir ve sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz. Standartlara bağlı bir şekilde inşa edilen ve üretilen elektrik enerjisinin çok daha uzak bölgelere taşınmasını sağlayan bu sistemde iletkenler, direkler, izolatör ekipmanları ve daha pek çok malzemeden meydana gelmektedir. Firma olarak bu konudaki çalışmalarımız bazı aşamalardan geçerek sizlere sunulur. İlk olarak harita ve güzergâh bilgilerinin elde edilmesiyle planın hazırlanması süreci başlar. Daha sonra kamulaştırma için plân ve dokümanlar hazırlanır. Çevre etkisinin değerlendirme çalışmaları tamamlandıktan sonra ise aplikasyon ve direklerin işaretlenmesi süreci başlar. Bu uygulamalardan sonra sorunsuz bir şekilde enerji nakil hattı projeniz tamamlanmış olur.

Proje teknik danışmanlıkları konusunda da firma olarak başarılı çalışmalarımız devam etmektedir. Özellikli tesisler arasında olan otel ve hastane gibi alanların keşif işlemleri de tarafımızca yapılmaktadır. Mühendislik alanında sunacağımız bu hizmetlerin tamamı profesyonelce yapıldığı için ilerleyen süreçlerde herhangi bir sorunla karşılaşma olasılığınız bulunmaz. Deneyimli mühendislerimiz sürekli kendini geliştirirken birçok eğitim sürecini yakından takip etmekte ve firmamız adına çalışmalarını sürdürmektedir. Mühendislik konusunda başarılı bir şekilde hizmet almak için bizi arayabilir ve diğer alanlarla ilgili de proje hizmet bilgileri alabilirsiniz. Yenilenebilir enerji sistemleri konusunda da aynı şekilde hizmet verirken, alanında uzmanlaşmış kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız sayesinde sektördeki liderliğimizi koruyor ve projelerimizi sunmaya devam ediyoruz. 

Adres
İçerenkoy Mah. Çayır Cad. Nehir Plaza No:9/16 Ataşehir/İstanbul
Telefon
Linkedin
Facebook
Twitter
Google Plus
ASK Mühendislik İnşaat Elektrik © 1997- 2017 Her hakkı saklıdır.